YENİ NESİL TASARIMLAR

AKILCI ÇÖZÜMLER

MAĞAZA PROJE VE MOBİLYA UYGULAMALARI

Mağaza havalandırma tesisatı, iklimlendirme, elektrik projesi, dekorasyonu, mobilyaları, raf sistemleri, ürün sergileme uygulamaları gibi üretimleri kurumsal kimliğe uygun şekilde deneyimli mimarlarimiz eşliğinde, en kısa sürede özenle teslim ediyoruz.

BAYİ TABELALARI

Zincir mağazalarda ihtiyaç duyulan, cephe tabelaları, reyon yonlendirmeleri, menüboardlar, yol totemleri ve satış destek ürünleri, atölyelerimizde kurumsal spektlere uygun olarak planlanır ve üretilir.

FUAR VE MAĞAZA PROJELERİ

Mağaza içi dekorasyonlardan, fuar standı ve AVM içi tanıtım standlarının tasarımlarına kadar her ölçekte projenin imalatı ve montaj çözümlemesinde başarılı işlere imza atıyoruz.

CEPHE UYGULAMALARI

Cephe çözümlemelerinden, kreatif açık hava uygulamalarıyla ilgili alanda tüm üretimleri yapabiliyor ve projelendirilen tasarımları hayata geçiriyoruz. Imalatların büyük bir kısmını atölyede demonte olarak hazırlayarak mağazada geçireceğimiz süreyi kısaltıyoruz. Bu da cephe haricinde yapılan diğer imalatlarin engellenmemesi ya da çalışan mağaza ise müşterinin hızlı şekilde kabul edilmesini sağlamaktadır.

DİJİTAL BASKI ATÖLYESİ

Alanında Dünyaca ünlü makina parkına sahip olan baski atölyemiz VUTEKGS 5000 R ve HP LATEX 3100 ile yeşil sertifikali ürünler üretmektedir. Kisiye özel duvar kağıdı, vitrin görselleri, afiş ve folyo gibi ürünleri en yüksek çözünürlük ve uzun boya dayanım garantisiyle hizmet vermektedir.

OFİS DUVAR ÇALIŞMALARI

Çalışma alanlarının enerjisi yüksek yaşam alanlarına dönüştürülebilmesi için kurum görsel standartlarına uygun tasarım projelerini doğru materyaller ve yeşil sertifikalı ürünlerle hayata geçiriyoruz.

YÖNLENDİRME UYGULAMALARI ve TOTEMLER

Otel, AlIsveris Merkezi ya da komplekslerin mimari yönlendirmeleri ve totemleri başarıyla tamamlamaktayiz.

ARAÇ GİYDİRME

Kurt Tabela 3M Türkiye “Silver Partner” programına dahil olmuştur. 3M’in üstün ControltacTM ve ComplyTM özelliklerini barındıran; kaydırılabilirlik ve pozisyonlandırılabilirlik özelliklerine sahip basınca duyarlı yapışkanı, aynı zamanda hava kabarcığı oluşmasını engelleyen hava kanalcıklarına da sahip ürünler kullanılmaktadır. Vutek UV ve HP LATEX baskı Makinalarında sağlığa duyarlı, dış mekan şartlarına uygun mürekkeplerle yüksek çözünürlükle üretilen baskılar uzun süre dayanım sağlamaktadır. Proje kapsamına göre sıvı lamünasyon ve koruyucu film uygulamaları yapılmaktadır.

Fevzi Çakmak Mh 10723 Sk Büsan 4 San Sit, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
444 11 92
BURADAYIZ
BİZE ULAŞIN
Copyright © 2020 Kurt Tabela / Kurt Proje